Mutai CMTB1-63 3P MCB minijaturni prekidač
Detalji o proizvodu
Minijaturni prekidač CMTB1-63 može zaštititi uređaj od kratkog spoja i preopterećenja, a može se koristiti i za povremeni prijenos i konverziju napajanja. MCB ima naprednu strukturu, pouzdane performanse, visoku prekidnu moć, elegantan izgled itd. Kućište i dijelovi su izrađeni od materijala koji nude otpornost na udarce i jaka svojstva usporavanja plamena.
| Naziv proizvoda | Minijaturni prekidač MCB |
| Broj modela | CMTB1-63 3P |
| Standardno | IEC60898-1 |
| Certifikat | CE |
| Nazivna struja In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poljaci | 3P |
| Nazivni napon Ue (V) | 400/415V |
| Nazivna frekvencija | AC 50/60Hz |
| Nazivna snaga kratkog spoja Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Nazivni impulsni napon Uimp | 4000V |
| Temperatura okoline | -20℃~+40℃ |
| Vrsta trenutnog otpuštanja | CD |
| Boja | Bijela + crvena |
| Usluga | OEM i ODM |
Krivulja
Poljaci
Prednost
1. Male i kompaktne veličine, jednostavan za instalaciju
2. Karakteristika kratke struje, preopterećenja, visoke prekidne moći
3. mogu pružiti pouzdanu zaštitu od električnih kvarova i testirani su u skladu s međunarodnim sigurnosnim standardima.
Primjena
MCB proizvodi se široko koriste u zgradarstvu, stambenim objektima, industrijskim primjenama i prijenosu električne energije.
Drugi
Ambalaža
4 komada po unutrašnjoj kutiji, 60 komada po vanjskoj kutiji.
Dimenzije po vanjskoj kutiji: 41*21,5*41,5 cm
Glavna pijaca
Tržište Bliskog istoka, Afrike, Jugoistočne Azije, Južne Amerike, Rusije.
Zašto odabrati nas
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













