Mutai CMTB1-63 4P C krivulja Mcb minijaturni prekidač
Detalji o proizvodu
Minijaturni prekidač CMTB1-63 nudi zaštitu od kratkih spojeva i preopterećenja, a može se koristiti i za rijetke transfere i konverzije elektroenergetskog sistema. Sa naprednim strukturnim dizajnom, pouzdanim performansama, visokom prekidnom moći i elegantnim izgledom, MCB je proizvod vrhunskog kvaliteta. Njegovo kućište i dijelovi su izrađeni od materijala sa jakom otpornošću na udarce i svojstvima usporavanja plamena.
| Naziv proizvoda | MCB |
| Broj modela | CMTB1-63 4P |
| Standardno | IEC60898-1 |
| Certifikat | CE |
| Nazivna struja In (A) | 4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poljaci | 4P |
| Nazivni napon Ue (V) | 400/415V |
| Nazivna frekvencija | AC 50/60Hz |
| Nazivna snaga kratkog spoja Icn | 3000A/4500A |
| Nazivni impulsni napon Uimp | 4000V |
| Temperatura okoline | -20℃~+40℃ |
| Vrsta trenutnog otpuštanja | C |
| Boja | Bijela + crvena |
| Usluga | OEM i ODM |
Krivulja
Poljaci
Prednost
1. Zaštita strujnih kola od struje kratkog spoja
2. Zaštita strujnih kola od struje preopterećenja
3. Lijep dizajn i jednostavna instalacija
Primjena
MCB se široko koristi u zgradarstvu, stambenim objektima, industrijskim primjenama, prijenosu električne energije itd.
Drugi
Ambalaža
3 komada po unutrašnjoj kutiji, 60 komada po vanjskoj kutiji.
Dimenzije po vanjskoj kutiji: 22*8,2*8 cm
Glavna pijaca
Bliski istok, Afrika, Jugoistočna Azija, Južna Amerika, tržište Rusije... itd.
Pitanja i odgovori
MCB su certificirani međunarodnim certifikatima kao što su CCC, CE i CB, a podržani su i certifikatima sistema upravljanja ISO 9001 i ISO 14001.
Zašto odabrati nas
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













