Mutai CMTB1-63 2P 10A 16A 20A 25A 32A Mcb minijaturni prekidač
Detalji o proizvodu
Minijaturni prekidač CMTB1-63 nudi zaštitu od kratkih spojeva i preopterećenja, a može se koristiti i za rijetke transfere i konverzije elektroenergetskog sistema. MCB ima napredni strukturni dizajn, pouzdane performanse, visoku prekidnu moć i elegantan izgled. Njegovo kućište i dijelovi su izrađeni od materijala sa jakom otpornošću na udarce i svojstvima usporavanja plamena.
Prekidač je dizajniran u skladu sa standardima IEC/EN60898-1 i može se koristiti u 50/60Hz AC sistemima sa nazivnim naponom od 230V/240V/400V/415V. Ima maksimalnu nazivnu struju od 63A i pogodan je za primjene koje zahtijevaju struje niže od ove granice.
| Naziv proizvoda | MCB |
| Broj modela | CMTB1-63 2P |
| Standardno | IEC60898-1 |
| Certifikat | CE |
| Nazivna struja In (A) | 1A-63A |
| Poljaci | 2P |
| Nazivni napon Ue (V) | 400/415V |
| Nazivna frekvencija | AC 50/60Hz |
| Nazivna snaga kratkog spoja Icn | 3000A/4500A |
| Nazivni impulsni napon Uimp | 4000V |
| Temperatura okoline | -20℃~+40℃ |
| Vrsta trenutnog otpuštanja | C |
| Boja | Bijela |
| Usluga | OEM i ODM |
Krivulja
Poljaci
Prednost
1. Zaštita strujnih kola od struje kratkog spoja
2. Zaštita strujnih kola od struje preopterećenja
3. Lijep dizajn i jednostavna instalacija
Primjena
Minijaturni prekidači MCB su profesionalni i široko se koriste u zgradarstvu, stambenim objektima, industrijskim primjenama i prijenosu električne energije.
Drugi
Ambalaža
6 komada po unutrašnjoj kutiji, 120 komada po vanjskoj kutiji.
Dimenzije po vanjskoj kutiji: 41*21,5*41,5 cm
Glavna pijaca
Naša glavna tržišta su u regijama kao što su Bliski istok, Afrika, Jugoistočna Azija, Južna Amerika, tržište Rusije... itd.
Zašto odabrati nas
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













