MUTAI CMTB1LE-63 4P Automatski prekidač sa diferencijalnom strujom RCBO
Detalji o proizvodu
Automatski prekidač sa diferencijalnom strujom CMTB1LE-63 može zaštititi ljude i električnu energiju od strujnog udara, kratkog spoja i preopterećenja. RCBO se uglavnom koristi u komercijalnim i stambenim zgradama.
U skladu je sa standardom IEC61009-1.
| Naziv proizvoda | Automatski osigurač s diferencijalnom strujom |
| Broj modela | CMTB1LE-63 4P |
| Standardno | IEC61009-1 |
| Nazivna struja In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poljaci | 4P |
| Nazivni napon Ue (V) | 400V |
| Nazivna frekvencija | AC 50/60Hz |
| Nazivna snaga kratkog spoja Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Nazivni impulsni napon Uimp | 4000V |
| Temperatura okoline | -20℃~+40℃ |
| Vrsta trenutnog otpuštanja | C ili D |
| Nazivna preostala radna struja In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Krivulja
Dimenzije obrisa i ugradnje (mm)
Prednost
1. Zaštita od struje kratkog spoja i struje preopterećenja
2. Zaštita od strujnih udara: Zaštitna sklopka na osnovu diferencijalne struje detektuje i prekida električne kvarove uzrokovane curenjem struje u zemlju, sprečavajući strujne udare i strujni udar.
3. Brzo vrijeme odziva: Ovi prekidači su dizajnirani da se brzo aktiviraju, često u djeliću sekunde, kada se otkrije električni kvar.
Poljaci
Primjena
Minijaturni prekidači MCB su profesionalni i široko se koriste u zgradarstvu, stambenim objektima, industrijskim primjenama i prijenosu električne energije.
Drugi
Ambalaža
1 komad po unutrašnjoj kutiji, 20 komada po vanjskoj kutiji.
Dimenzije po vanjskoj kutiji: 41*21,5*41,5 cm
Glavna pijaca
MUTAI Electric posebno se fokusira na opsluživanje tržišta Bliskog istoka, Afrike, Jugoistočne Azije, Južne Amerike i Rusije... itd.
Zašto odabrati nas
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












