CMTB1-63H 4P Minijaturni prekidač Mcb visoke prekidne snage
Detalji o proizvodu
Minijaturni prekidač CMTB1-63 može zaštititi struju od kratkog spoja i preopterećenja, a može se koristiti i za povremeni prijenos i konverziju napajanja. Minijaturni prekidač je bitna komponenta svakog električnog sistema, pružajući pouzdanu zaštitu od električnih opasnosti i osiguravajući siguran i efikasan rad električnih kola i uređaja.
| Naziv proizvoda | Minijaturni prekidač MCB |
| Broj modela | CMTB1-63 4P |
| Standardno | IEC60898-1 |
| Certifikat | CE |
| Nazivna struja In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poljaci | 4P |
| Nazivni napon Ue (V) | 400/415V |
| Nazivna frekvencija | AC 50/60Hz |
| Nazivna snaga kratkog spoja Icn | 6000A |
| Nazivni impulsni napon Uimp | 4000V |
| Temperatura okoline | -20℃~+40℃ |
| Vrsta trenutnog otpuštanja | CD |
| Boja | bijela i siva |
| Usluga | OEM i ODM |
Poljaci
Primjena
Minijaturni prekidači MCB su profesionalni i široko se koriste u zgradarstvu, stambenim objektima, industrijskim primjenama i prijenosu električne energije.
Prednost
1. Zaštita strujnih kola od struje kratkog spoja
2. Zaštita strujnih kola od struje preopterećenja
3. Visoka prekidna moć
4. Lijep dizajn i jednostavna instalacija
Drugi
Ambalaža
3 komada po unutrašnjoj kutiji, 60 komada po vanjskoj kutiji.
Dimenzije po vanjskoj kutiji: 41*21,5*41,5 cm
Pitanja i odgovori
Mutai posjeduje certifikate sistema upravljanja ISO 9001 i ISO14001, a proizvodi imaju CCC, CE, CB... itd. certifikate.
Glavna pijaca
Proizvodi su dobrodošli od strane kupaca, posebno na Bliskom istoku, u Africi, Jugoistočnoj Aziji, Južnoj Americi i na tržištu Rusije.
1. Glavni proizvodi: MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, kontaktor... itd.
2. Zaokružen industrijski lanac od proizvodnje komponenti do kompletne montaže proizvoda, testiranja i rutinske kontrole.
3. Sa certifikatima sistema upravljanja ISO 9001, ISO14001, proizvodi su kvalifikovani međunarodnim certifikatima CCC, CE, CB.
4. Profesionalni tehnički tim, može pružiti OEM i ODM uslugu, može ponuditi konkurentnu cijenu.
5. Brzo vrijeme isporuke i dobra postprodajna usluga.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













