CMTB1-63 1P 10A 16A 20A 25A 32A Minijaturni prekidač MCB
Detalji o proizvodu
Minijaturni prekidač CMTB1-63 ima funkciju zaštite od kratkog spoja i preopterećenja, a može se koristiti i za povremeni prijenos i konverziju napajanja. MCB ima karakteristike napredne strukture, pouzdanih performansi, visoke prekidne moći, elegantnog izgleda itd. Kućište i dijelovi su izrađeni od materijala otpornog na udarce i snažnog usporavanja plamena.
| Naziv proizvoda | MCB |
| Broj modela | CMTB1-63 1P |
| Standardno | IEC60898-1 |
| Certifikat | CE |
| Nazivna struja In (A) | 1-63A |
| Poljaci | 1P |
| Nazivni napon Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Nazivna frekvencija | AC 50/60Hz |
| Nazivna snaga kratkog spoja Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Nazivni impulsni napon Uimp | 4000V |
| Temperatura okoline | -20℃~+40℃ |
| Vrsta trenutnog otpuštanja | C tip ili D tip |
| Boja | Bijela |
| Usluga | OEM i ODM |
Krivulja
Poljaci
Prednost
1. Zaštita strujnih kola od struje kratkog spoja
2. Zaštita strujnih kola od struje preopterećenja
3. Lijep dizajn i jednostavna instalacija
Primjena
Minijaturni prekidači MCB se široko koriste u zgradarstvu, stambenim objektima, industrijskim primjenama, prijenosu električne energije... itd.
Drugi
Ambalaža
12 komada po unutrašnjoj kutiji, 240 komada po vanjskoj kutiji.
Dimenzije po vanjskoj kutiji: 41*21,5*41,5 cm
Glavna pijaca
Tržište Bliskog istoka, Afrike, Jugoistočne Azije, Južne Amerike, Rusije... itd.
Zašto odabrati nas
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













