CMTB1-63DC 4P DC solarni MCB minijaturni prekidač
Detalji o proizvodu
Minijaturni prekidač DC MCB CMTB1-63 može zaštititi električne uređaje i drugu opremu od preopterećenja i kratkog spoja, te zaštititi sigurnost strujnog kola. Većina DC MCB-a koristi neke sisteme jednosmjerne struje poput novih izvora energije, solarnih fotonaponskih panela itd. Naponska stanja DC MCB-a su uglavnom od DC 12V-1000V, a nazivna struja može doseći i do 63A.
| Standardno | IEC/EN 60947-2 |
| Nazivna struja In (A) | 1A - 63A |
| Poljaci | 4P |
| Nazivni napon Ue (V) | 1000V |
| Nazivna frekvencija | 50/60Hz |
| Nazivna snaga kratkog spoja Icn | 6000A |
| Temperatura okoline | -20℃~+70℃ |
| Tip krivulje | C |
| Stepen zagađenja | 3 |
| Nadmorska visina | ≤ 2000 m |
| Maksimalni kapacitet ožičenja | 25 m² |
| Instalacija | DIN šina od 35 mm |
| Tip dolazne linije | Vrh |
Prednost
1. Zaštita strujnih kola od struje kratkog spoja
2. Zaštita strujnih kola od struje preopterećenja
3. Visoka prekidna moć
4. Lijep dizajn i jednostavna instalacija
Poljaci
Primjena
Minijaturni prekidači DC CCB se široko koriste u nekim sistemima jednosmjerne struje kao što su nova energija, solarni fotonaponski sistemi itd.
Drugi
Ambalaža
3 komada po unutrašnjoj kutiji, 60 komada po vanjskoj kutiji.
Dimenzije po vanjskoj kutiji: 41*21,5*41,5 cm
Pitanja i odgovori
Sa certifikatima sistema upravljanja ISO 9001, ISO14001, proizvodi su kvalifikovani međunarodnim certifikatima CCC, CE, CB.
Glavna pijaca
MUTAI Electric se fokusira na tržište Bliskog istoka, Afrike, Jugoistočne Azije, Južne Amerike i Rusije.
Zašto odabrati nas
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








