CMTB1-63DC 3P DC solarni MCB minijaturni prekidač
Detalji o proizvodu
Minijaturni prekidači DC MCB CMTB1-63 dostupni su u različitim veličinama i nazivnim strujama i mogu se koristiti u širokom spektru primjena, uključujući solarne sisteme, sisteme za rezervno napajanje baterijama, brodske i automobilske sisteme i industrijske mašine.
Naponska stanja DC MCB-a su uglavnom od DC 12V-1000V, a nazivna struja može doseći do 63A.
| Standardno | IEC/EN 60947-2 |
| Nazivna struja In (A) | 1A- 63A |
| Poljaci | 3 |
| Nazivni napon Ue (V) | 750V |
| Nazivna frekvencija | 50/60Hz |
| Nazivna snaga kratkog spoja Icn | 6000A |
| Temperatura okoline | -20℃~+70℃ |
| Tip krivulje | C |
| Stepen zagađenja | 3 |
| Nadmorska visina | ≤ 2000 m |
| Maksimalni kapacitet ožičenja | 25 m² |
| Instalacija | DIN šina od 35 mm |
| Tip dolazne linije | Vrh |
Prednost
1. Zaštita od preopterećenja i kratkog spoja
2. Karakteristike isključivanja: DC osigurači imaju drugačiju karakteristiku isključivanja u poređenju sa AC osiguračima zbog različite prirode istosmjernog napona.
3. Nazivni napon: DC automatski prekidači imaju nazivni napon posebno za DC strujna kola, obično u rasponu od 12V do 1000V DC.
4. Prekid luka: DC osigurači su dizajnirani da prekidaju DC lukove, koji se ponašaju drugačije od AC lukova.
Poljaci
Primjena
Minijaturni DC MCB prekidači se široko koriste u nekim sistemima jednosmjerne struje, kao što su nove energetske kompanije, solarni fotonaponski sistemi, elektrane i industrijski objekti... itd.
Drugi
Ambalaža
4 komada po unutrašnjoj kutiji, 80 komada po vanjskoj kutiji.
Dimenzije po vanjskoj kutiji: 41*21,5*41,5 cm
Pitanja i odgovori
Sa certifikatima sistema upravljanja ISO 9001, ISO14001, proizvodi su kvalifikovani međunarodnim certifikatima CCC, CE, CB.
Glavna pijaca
MUTAI Electric se fokusira na tržište Bliskog istoka, Afrike, Jugoistočne Azije, Južne Amerike i Rusije.
Zašto odabrati nas
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com











